website templates free download

Něco o mně

Co vás ještě zajímá?

Časová osa mé kariéry

Já a tanec, aneb cílem je cesta, která nikdy nekončí.

1. října 2005

První taneční soutěž

V kategorii Děti II jsem obsadil krásné předposlední místo. Tehdy se mi splnil cíl, protože jsem rozhodně nechtěl být poslední :-). Bylo to v Benešově.

22. listopadu 2008

První vítězství

Trvalo to sice pár let, ale dočkal jsem se. V Praze jsem jako Junior II zvítězil v latinskoamerických tancích v kategorii Hobby.

2013

Nejproduktivnější rok

Obrovský milník v mém tanečním životě. Za jeden rok jsem postoupil z kategorie D do kategorie A ve standardních tancích. Obrovský impuls pro zasvěcení dalšího času tanci.

2015

První taneční páry

Tou dobou jsem již déle působil v tanečních jako asistent a staral jsem se o 4 svěřené soutěžní páry, které zažívaly postupné úspěchy.

23. ledna 2016

Mezinárodní taneční třída a další trenérské úspěchy

Povedlo se, ve standardních tancích jsem získal nejvyšší taneční třídu. Učení párů soutěžních i nesoutěžních se stávalo čím dál přirozenějším.

Duben 2016

Trenérské oprávnění

Na jaře 2016 jsem úspěšně absolvoval studium Trenér a porotce III. třídy. Navíc jsem se skromným vítězstvím vrátil také k tancům latinskoamerickým.

2017

Změny k lepšímu

Začal jsem učit v jiné taneční škole, absolvoval studium Trenerá a porotce II. třídy na FTVS v Praze. Zahraniční soutěže a ti nejlepší trenéři na světě se stali samozřejmostí. Druhá nejvyšší třída v latinskoamerických tancích.

současnost

Tady a teď

Jsem tu pro vás. Nejraději mám na životě i na učení tance tu rozmanitost, každý člověk je jiný a je radost se přizpůsobovat a zároveň se od každého i něčemu naučit. Baví mě vystupovat, ať už na plesech či firemních akcích s taneční partnerkou, a pokud k tomu přidáte i výukový workshop, je to jedna báseň.

Co víc dodat?

Zřejmě jen to, že se těším na osobní setkání.

Kontakt

Email: martinvika@email.cz           
Tel.: 732 420 635                    

 

Martin Vika
IČO: 06897991